ВелоЗагін

Home/ВелоЗагін
ВелоЗагін 2020-04-10T20:24:52+00:00

Проєкт в стані розробки…

Фронт боротьби з коронавірусом тепер проходить вулицями нашого міста. На передовій – медики. Але вони потребують підтримки і допомоги від нас усіх. ГО “Біла Ворона” і Ківерцівська міська рада запускає проєкт Велозагін.

ДЛЯ КОГО?- для тих, хто самотужки виховує малолітніх дітей, для яких вихід у магазин чи аптеку – чималий стрес;- для осіб з інвалідністю, яким і без епідемії життя – не мед;- для осіб старше 60 років, які в карантинний період стали більш вразливими і з медичних причин, і у зв’язку з вимогами надзвичайної ситуації.

ЩО?- відповідальна доставка найнеобхідніших продуктів, ліків і засобів гігієни вразливим категоріям населення.ЯК?- за телефоном чи через інші канали ви повідомляєте волонтеру, що саме вам потрібно;- за вашим списком здійснюються закупівля;- ГО “Біла Ворона” здійснює доставку до ваших дверей, віддає товари і чеки, отримує від вас відповідну грошову суму.

СКІЛЬКИ це коштує?- закупівля і доставка не коштує нічого. Ви платите лише за товари за цінами магазину чи аптеки.

ХОЧЕТЕ ДОПОМОГТИ? Це було б чудово! Як ви можете допомогти проєкту:- якщо ви готові стати волонтером, сповістіть про це через кнопку “Надіслати повідомлення” на цій сторінці, або за телефоном: 0952530030. Також ви можете надати для наших бенефеціарів (людей, яким потрібна допомога) продукти з великим терміном придатності;- надіслати кошти для підтримки проєкту на рахунок у ПриватБанку 5168 7554 2893 3911 (Міщук Ірина). На них можуть бути придбані антисептики і засоби індивідуального захисту для волонтерів.Поширюйте інформацію про наш проєкт з хештегами #StopCovid19inKivertsi і #велозагін.