Правила у велопоході

Home/Правила у велопоході
Правила у велопоході 2019-06-26T08:59:10+00:00
Біла Ворона у поході

Правила та вимоги до учасників велопоходу.
Для вашої безпеки, а не для галочки, Біла Ворона прописала правила, які засвоїла під час мандрівок.

1.Хто може взяти участь у велопоході?

Взяти участь у велопоході може кожен, кому виповнилось 18 років, а діти – тільки в супроводі батьків.

2. Вимоги до учасників.

Учасники повинні з належною повагою ставитися до правил дорожнього руху і не порушувати їх. Рух здійснювати в один ряд, не обганяти один одного. Дотримуватися дистанції з велосипедистом, який їде попереду, в 3-4 метра, а на спусках – 20-25 метрів. Не залишати групу без попередження інструктора групи.

3. Вирушаючи в похід, переконайтеся в справності вашого велосипеда.

І передні, і задні гальма повинні справно працювати, перевірте рульове управління, колеса, повинні бути присутніми відбивачі і ліхтарик. Запасіться рем-комплектом, візьміть насос, запасну камеру, набір інструментів.

4. Протипоказання до велопоходу.

Краще утриматися від велопоходу, якщо учасник має лікарські протипоказання до тривалих фізичних навантажень (хвороби серцево-судинної системи, обмеження в фіз. навантаженні в післяопераційний період, проблеми органів дихання тощо). А також в цей пункт потрапляють фізичні особи, які напередодні зловживали алкоголем!

5. Організаційні моменти.

Беріть з собою телефони, обміняйтеся номерами з керівником походу, іншими учасниками і попередьте близьких, що ви вирушаєте у велопохід. Це допоможе вам не розгубитися в тому випадку, якщо ви відстали від групи або втратили групу з поля зору.
Одяг повинен бути яскравим, по погоді та комфортним. Для вітряної погоди важливо мати при собі вітронепроникну куртку. Велошолом є важливим атрибутом велопоходу і гарантією вашої безпеки. Тому рекомендуємо їздити у велошоломі. Про те, як обирати і інші нюанси можна прочитати тут. Продукти для планового обіду, чаювання та інвентар для приготування їжі знаходяться у керівника групи, а також розподіляється по учасниках. Тому потурбуйтесь про те, щоб мати додаткове місце у велосумці для спорядження та харчів на 2-3 кг., якщо ви взяли замалий рюкзак, а багажник відсутній, то доведеться везти усе це у пакеті.

У організаторів є групова аптечка. Але, кожен учасник повинен мати при собі особисту аптечку і в літню пору – захист від комарів.

Краще взяти з собою якийсь документ, що засвідчує особу і гроші на кишенькові витрати.
Керівник велопоходу має право не допустити учасника велопоходу або усунути від маршруту, якщо ці правила будуть порушені.

Велопохід. Рух по автодорозі.