П’ятниця, 13. Третя серія.

Home/П’ятниця, 13. Третя серія.

П’ятниця, 13. Третя серія.

Ви знаєте, що таке параскаведекатріафобія? Ні? Ну й добре. Значить у вас нема нездорового страху перед п’ятницею 13-го. У багатьох культурах ця дата вважається нещасливою, але ми гадаємо, що найкращий спосіб провести вечір цього дня з поганою репутацією – покататись на велосипедах!

Отож, дотримуючись традиції (див. наші звіти про П’ятницю 13-го у вересні 2019 і у березні 2020 років), ми знову зібрались на вечірню велопрогулянку. Але цього разу ми не стали робити акцент на недобру славу безневинного дня в календарі, а обрали тематикою екскурсії мости, місточки і кладочки Ківерець.

Місцем збору знову став міський парк, куди прибуло 9-ро добре підготовлених до вечірніх пригод велосипедистів. Група не така вже й велика, але географія учасників таки нічогенька: Ківерці, Луцьк, Колки, Київ. Не побоялась долучитись і одна дев’ятилітня велосипедистка, яка під час зупинок ще й примудрялась знімати відео для сторіз в інстаграмі. )

Вибачайте за якість фотоматеріалів у цьому дописі, бо ж темного вечора на телефон зробити путні фото нелегко.

Учасники велоекскурсії біля стенду маршруту “Стежками Ківерцівщини”, який був створений зусиллями ГО “Біла Ворона”

Тому деякі фото – з наших прогулянок цими місцями в світлу пору доби. Але ніякі фото не змогли б передати усієї романтики неквапливої поїздки стежками край міста, а подекуди навіть за містом – по нічному лісу і полю. Погода була сприятливою, тож ми змогли і підморгнути тоненькому серпику місяця, і оглянути красу вечірнього озера, і послухати дзюрчання струмочка, і самим погомоніти. Ми не задавались ціллю охопити геть усі мости Ківерець (а їх, до речі, у нас понад два десятки), але побачили і дерев’яні мости й кладочки над струмками й канавами, і гарний міст у гідропарку, і залізничні мости над автошляхом і над річкою Прудник, і пішохідний міст через колію, і залізний місток через Прудник, який настільки симпатичний, що вартий бути весільною фотозоною :).

Отак ми без поспіху і з тихим задоволенням дві години мандрували містом, а на місці фінішу – на привокзальній площі – ще й навіть не так зразу й пороз’їжджались: бо ж гарний вечір, гарне товариство і гарне прогулянка.

Ну і пам’ятайте – п’ятниця 13-го випадає нечасто. Цього року вона була лише одного разу і лише одного разу – в травні – вона буде і в наступному році. Так що можете вже прямо зараз робити собі позначку в календарі, бо Біла Ворона знову буде щось організовувати. 😉

By | 2021-08-14T21:01:21+00:00 13 Серпня, 2021|Велосипед, Волинь|0 Comments

Leave A Comment