Ясельна покатенька № 8. День вишиванки

Home/Ясельна покатенька № 8. День вишиванки

Ясельна покатенька № 8. День вишиванки

Сьогодні Біла Ворона відновила “ясельні покатеньки”. І вперше ми поїхали не у вихідний день. Бо ж була поважна нагода: День вишиванки!

Отож п’ятеро ківерчан і двоє лучан, завчасно поробили свої уроки чи виконали необхідні завдання по своїх роботах, вбралися у вишиванки, та й вирушили в дорогу.

Такі обставини не передбачали насиченої програми поїздки, тож ми приїхали перш за все на ріпакове поле між Бороховом і Липинами, і влаштували невелику фотосесію.

Не те щоб ми вважали за обов’язок засвітитись у сезонному флешмобі “моя пика в ріпаку”, але таки поєднання яскраво-жовтого квітучого поля, не менш яскравих вишиванок і щасливих велосипедистів – це вже, як нам здається, не було банальним.


А після цього ми поїхали далі, у Липини, де обстежили два оригінальних будинки, які побудовані з рубаних дров і глини. Ті, хто таке побачив вперше, були щиро зацікавлені.

Далі неквапливо роз’їжджались по домівках. Хтось пити чай і відпочивати, а дехто й далі працювати через всякі там зуми і скайпи. Принаймні у двох з учасників покатеньки фото у сторіз чи в профілі вже замайоріли вишиванками і ріпаком, а значить – подія відбулась добре! ) До нових зустрічей.

На останок – трек нашого маршруту.

Leave A Comment