Біла Ворона на “Доброволець 2020”

Home/Біла Ворона на “Доброволець 2020”

Біла Ворона на “Доброволець 2020”

29.02-01.03 відбулися десяті екстремальні зимові туристичні змаганнями «Доброволець».

«Доброволець» вперше відбувся у 2005 році на півночі Рівненської області, як екстремальне таборуванням молодіжної організації «Національний Альянс».

З 2010 року за ініціативи організаторів табору він переростає у екстремальні зимові туристичні змагання.

Зазвичай маршрут змагу пролягає болотистою територією Полісся.  Цього разу стартували з села Березовичі Володимир-Волинського району.

Зареєстровано було рекордну кількість команд – 114 команд! У кожній команді було 2-5 учасників, загалом їх було аж 348. Можна було позмагатись у трьох категоріях: на першу категорію складності з контрольним часом 24 год стартувало 26 команд; на другу (15 год) – 36 команд; на третю (10 год) – 52 команди. За умовами змагання треба було вишукувати контрольні пункти: КП на історичному місці “вартували” по 3 бали, технічні КП – по одному балу. Загалом було понад 80 локацій на величезній території. Нерідко, щоб відшукати КП, треба було добряче помісити грязюку лісовими і польовими стежками чи продиратись через хащі.

Громадська організація з “Біла Ворона” у складі чотирьох осіб вперше взяла участь у змаганнях. В команді були: Вікторія Музика з Луцька, Оксана Клепанчук з Колок і Таня та Олег Вілігурські з Ківерець.

Їхати до місця старту можна було громадським транспортом, своїм чи замовленим автобусом від організаторів. Доїзд команд починався з п’ятниці. Усі зручно розмістилися у теплій школі. На місці можна було перезнайомитися з учасниками, зробити собі чай з медом і лимоном, та з’їсти печива. Алкоголь на змаганнях заборонений. Тому ніч пройшла спокійно та зручно, принаймні для тих, хто не забув узяти з собою каремат і спальник.

В суботу зранку з’їхалися решта учасників з різних міст України і розпочалося урочисте відкриття. Старт рівно о 10.00 під залп гвинтівок.

Хто відразу побіг, хто просто пішов. Участь у змаганнях може взяти кожен – як тренований спортсмен так і аматор-початківець. Усі капітани команди отримали карту маршруту з позначеними точками (КП): скільки назбираєш, стільки й отримаєш балів.

Біловоронівці шукали КП, фотографувалися і йшли далі. На початку учасники траплялися повсюду. Шукали КП і обмінювалися інформацією один з одним.

Згодом люди стали траплятися все рідше. А коли стало сутеніти, то і зовсім нікого не було поруч. З ліхтариками, навігаторами і в дружній компанії не було страшно навіть коли дорогу перебіг дикий кабан і сховався в хащах.

В свій десятигодинний час вклалися з запасом, зібрали 14 КП, заробили 33 залікових бали і отримали медалі на фініші. Находили майже 40 кілометрів, дехто з команди ніколи стільки раніше не проходив за день. Для першого разу досить добре. Так що вітаємо Білу Ворону з дебютом на Добровольці!

Додому привезли приємну втому і брендові сумки-бананки, які роздавалися усім учасникам на старті. А також настінні календарі від Юрія Журавля і медалі для усіх учасників, які вклалися у визначений час.

Організаторами змагань є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс».

Більше фото – в альбомі на Фейсбуці.

Трек “Білої Ворони” на “Добровольці-2020”

By | 2020-03-02T16:16:59+00:00 29 Лютого, 2020|Волинь, Змагання, Новини|0 Comments

Leave A Comment