Біла Ворона на “Великій Коляді” у Ківерцях

Home/Біла Ворона на “Великій Коляді” у Ківерцях

Біла Ворона на “Великій Коляді” у Ківерцях

Біла Ворона відгукнулась на заклик громадських організацій з Ківерець “Станція Добра” і “Молодіжний Альянс” взяти участь у підготовці та проведенні міського фестивалю “Велика Коляда”.

Ківерці. Фестиваль "Велика Коляда"
Ківерці. Площа Чорновола. Фестиваль “Велика Коляда” з висоти витягнутих рук

Кілька слів про подію. На площі Чорновола у Ківерцях була встановлена сцена, де аматорські колективи з міста і сусідніх сіл співали колядки та виконували інші твори на святкову тематику. Скликати ці колективи на свято і забезпечити гідне проведення фестивалю допомогли громадські організації Ківерець та спонсори. А ще по усій площі проходила торгівля смаколиками, медами, сирами, виробами ручної роботи тощо. Були навіть шашлики, глінтвейн, канапки, чай.

ГО “Станція Добра” ще в листопаді почала готувати різдвяну інсталяцію. Найскладнішим було виготовити Йосипа, Марії та баранчиків. Потім усі гуртом робили ясла, янгола, шили одяг, нарізали дошки, готували ялинові гілки, звозили солом’яні тюки.

Паралельно обдзвонювали усіх майстрів та виробників, продукцію яких виставляли на площі Чорновола. “Молодіжний Альянс” допоміг “Станції Добра” з матеріалами, а ще привіз величезні мангали, забезпечив дровами. В процесі фестивалю “Станція Добра” частувала відвідувачів безкоштовними канапками (за підтримки Марини та Миколи Григорових).

ГО “Станція Добра” у власноруч створеній інсталяції

Тепер про участь “Білої Ворони”. Підготовка тривала не один день.

Стенд з фотографіями “Білої Ворони”

При допомозі добрих людей ми завчасно зібрали багато сувенірів, з акцентом на велосипедну і туристичну тематику.

Таня Вілігурська (Ківерці). Останні приготування перед початком фестивалю
Столи “Білої Ворони” і “Станції Добра”
Олег і Таня (“Біла Ворона”)

А вже під час свята влаштували веселий збір коштів на закупівлю дитячих книжечок для ківерцівської районної бібліотеки. Усі, хто зробив благодійний внесок, отримали в подарунок якийсь милий сувенір. Щоб було цікавіше, подарунки розігрували в ігровій формі, використавши для цього… велосипед.

Випробувати удачу, розкрутивши колесо велосипеда, вишикувались в чергу і діти, і дорослі.

Оксана Клепанчук (Колки) знаходила підхід до всіх вікових категорій. На фото Оксана правороч

Здається, всім було весело. Про книжки для бібліотеки ми обіцяємо прозвітуватись найближчим часом. “По дорозі” ми показували гостям фото з мандрівок “Білої Ворони”, розповідали про наші пригоди (якщо вдавалось урвати вільну хвилинку) і закликали брати участь у майбутніх походах.

Оля Самкевич (Рівне) і Таня Вілігурська біля інформаційного стенду Білої Ворони

Крім того, “Біла Ворона” безкоштовно пригощала усіх охочих чаями різних сортів, який ми заварювали у нашому похідному казанку.

Олег Вілігурський (Ківерці) наливає чай

До чаю “Біла Ворона” смажила тости, а “Станція Добра” частувала канапками, молоком і варенням.

Варення від “Станції Добра”

А тим часом колесо продовжувало крутитись

Багато хто виглядав дещо розгубленим, коли дізнавався, що за це зовсім не треба платити. )

Велика подяка нашим біловоронівцям, які брали участь у підготовці і проведенні свята: Оксані, Олі, Ірі, Віктору, Миколі, Тані, Олегу. Дехто не полінувався приїхати навіть з Рівного, Колок, Зорі! А ще дякуємо Людмилі і Василю Костюкам з Ківерець за чудові керамічні свищики, які пощастило отримати багатьом учасникам благодійного збору коштів.

Людмила Костюк презентує свою кераміку
Впродовж усього свята біля куточка “Білої Ворони” і “Станції Добра” вирувало життя

Ми зовсім не претендуємо на всебічне висвітлення фестивалю. Там відбувалось ще багато всього цікавого, але ми були настільки заклопотані своєю діяльністю, що просто не мали часу все подивитись і послухати.

By | 2020-01-14T10:48:51+00:00 12 Січня, 2020|Свято, Статті|0 Comments

Leave A Comment