5 підказок для схуднення на велосипеді

Home/5 підказок для схуднення на велосипеді

5 підказок для схуднення на велосипеді

Велосипед – це найкращий інструмент для тих, хто хоче схуднути. Ви можете спалювати калорії відрами і одночасно розважатися.

Але якщо ви велосипедист-початківець, вас підстерігають серйозні небезпеки. По-перше, неквапливо проїхавшись годинку-дві по свіжому повітрю, ви можете нагуляти звірячий апетит і енергійно навернути печену курочку, фаршировану голубцями і пельменями. По-друге, якщо у гарний літній день ви весело “відмаслаєте” біля сотні кілометрів, зразу станете на вагу і помітите втрату двох кілограмів ваги, у нас для вас погані новини: з вас просто випарувалась вода. Ви її швидко поповните, а разом з нею – і ненависні кілограми. Крім того, після такого одноразового екстремального навантаження у вас може виникнути “шлункова яма”, коли ви кілька днів жерете, жерете і ніяк не можете нажертись.)

Далі ми подаємо вільний переклад статті, де наводяться обґрунтовані, на нашу думку, поради для схуднення за допомогою велосипеда. Фото – наші.

1. Продукти з низьким і високим глікемічним індексом

Глікемічний індекс (ГІ) – це показник, який відображає, з якою швидкістю той чи інший харчовий продукт розщеплюється в організмі людини і перетворюється на глюкозу — головне джерело енергії. Чим швидше розщеплюється продукт, тим вищий його глікемічний індекс. (Вікіпедія)
Продукти з високим ГІ швидко підвищують рівень глюкози (цукру) в крові.
Продукти з низьким вмістом ГІ засвоюються повільно, що призводить до плавного зростання рівня глюкози.

Чому це важливо, якщо ви плануєте схуднути?
Ви втрачаєте вагу, коли ваше тіло спалює більше калорій, ніж ви споживаєте.
Вживаючи в їжу продукти із низьким ГІ, такі як квасоля чи овочі, ви не відчуєте голод впродовж тривалого часу, що впливає на те, скільки ви з’їсте протягом дня.
Це спрощене пояснення, якщо ви хочете дізнатися більше про глікемічний індекс, натисніть тут або подивіться відео про це тут.

2. Коли їсти

Ви втрачаєте вагу, коли їсте правильну їжу в потрібний час.

Перед поїздкою на велосипеді:
Їжте продукти, які забезпечать вам тривалу енергетичну підтримку.
Вранці, перш ніж сісти на велосипед, доречною буде вівсянка з горіхами, фруктами та йогуртом. Це дасть вам достатньо енергії, щоб досить довго не відчути голоду на маршруті.

Під час їзди:
Це час, коли ви спокійно можете наминати продукти з високим ГІ, наприклад, молочний шоколад чи білий хліб.
Ваше тіло використовує цю енергію під час фізичних вправ.

Після їзди:
Коли ви вже не їдете, не забудьте повернутися до дієти з низьким ГІ, високим вмістом білків і “хорошими” жирами.
Це дозволить вам легше контролювати свою вагу.

Дослідження виявило, що дієта з низьким ГІ та помірно високим вмістом білка є найкращою для довгострокового керування вагою.

3. Пийте каву

Дослідження показало, що споживання кофеїну перед фізичними навантаженнями збільшує вивільнення накопиченого жиру на 30%.
Кофеїн також може збільшити кількість жирів, які ви спалюєте, коли їдете на велосипеді, виявило ще одне дослідження .
Це збільшує вироблення тепла та адреналіну, що допомагає спалювати додаткові калорії та жири.

4. Вечеряйте раніше

Якщо ви їсте занадто багато і не надто здорову їжу пізно ввечері, ваш організм буде відкладати зайві калорії у вигляді жиру.
Спробуйте вечеряти за 4, чи хоча б за 3 години перед сном.
Для схуднення найкраще вживати добре збалансовану їжу з великою кількістю хороших білків, вуглеводів з низьким ГІ та корисною олією (наприклад, лляною чи оливковою).
На вечерю можна порадити овочі з рибою або салат з яйцями та горіхами.

5. Кладіть на тарілку менше

Просто кладіть на тарілку трохи менше, ніж зазвичай.
Якщо ви все ще голодні, попийте води і через 15 хвилин прислухайтесь до свого організму, чи ви справді все ще голодні?
Це гарантуватиме, що ви не переїдаєте і їсте лише стільки, скільки потрібно організму.
Непогано було б взяти за звичку пити воду перед їдою.

Послідовність у своїх намірах є ключовим аспектом втрати і підтримки ваги.
Заведіть гарну звичку регулярно займатися фізичними вправами. І дуже важливо зосередитись на задоволенні, яке ви отримуєте від їзди на велосипеді.
Якщо ви робитимете це на додачу до збалансованого харчування і станете дотримуватись порад, наведених у цій статті, ви побачите результати через 2-3 тижні.

Насамкінець ще одна порада від Білої Ворони. Встановіть на свій смартфон якийсь додаток, який за GPS-даними буде записувати ваш веломаршрут і видаватиме інформативну статистику. Наприклад, Strava, окрім всього іншого, розкаже вам, скільки приблизно калорій ви спалили за поїздку. Але для цього не забудьте вказати свою вагу. Крім того, у вас може виникнути спортивний інтерес: накрутити цього місяця ще більше кілометрів, ніж минулого, або ж натренуватись настільки, щоб свій традиційний маршрут проїхати ще трохи швидше. Але не забувайте: велосипед має бути джерелом задоволення, а не самокатування! 😉

А про те, як ми харчуємось у велопоходах від Білої Ворони, читайте тут: Меню Білої Ворони.

By | 2020-01-04T20:13:12+00:00 28 Грудня, 2019|Велосипед, Статті|0 Comments

Leave A Comment