Ясельна покатенька № 2

Home/Ясельна покатенька № 2

Ясельна покатенька № 2

На другу ясельну покатеньку нас зібралось аж дев’ятеро! Це втричі більше, ніж першого разу. Місце збору було тим самим – міський парк.

Ківерці, Парк. Всі були дуже пунктуальними.

По вже знайомій з першої ясельної покатеньки стежці ми заїхали у село Дідовичі.

Учасники розваги (зліва направо): Дмитро, Іра, Оксана, Люда, Василь, Настя, Ніка, Таня і – по інший бік камери – Олег

Без зупинок прокотились через Сокиричі. За ним – з’їзд по ґрунтовій дорозі у ліс.

І вже за метрів 200 – залишки вражаючих бетонних конструкцій. На цьому місці був розташований 2 дивізіон 577 ракетного полку з 4 пусковими установками ракет Р-12, оснащених ядерними боєголовками.

Вхід в один з ангарів.

Цю будівлю ми пройшли наскрізь. Там багато різних кімнаток, коридорчиків, комірок… Навіть вгадується, де був туалет. Є й другий поверх, але бетонні сходи до нього лежать чомусь аж надворі. Тому потрапити туди – теж виклик і запрошення до пригоди.

Зовсім поруч з рідним містом, але з усього товариства на цьому місці раніше бував тільки Василь

Після розпаду Союзу і розформування військової бази, на частині її території розташували Волинське училище професійної підготовки працівників міліції. Але загалом база займала дуууже велику територію. Зараз у деяких з ангарів і обвалованих споруд оселились приватні фірми (виробництво лісоматеріалів, бруківки і ще хто-зна чого), частина просто пустує.

Шестирічна Ніка (наймолодша учасниця покатеньок) з великою радістю підкорювала усі бетонні споруди і воліла залізти навіть в найтемніші їхні закутки
Зазирнути у вентиляційний отвір – це значно цікавіше, ніж дивитись мультик удома.

Застрягли у військовому містечку на довше, ніж планували, бо цікаво було і дітям, і дорослим. До траси виїхали аж у селі Озеро.

Виїзд до траси бездоріжжям лісових і польових доріг, трохи пробиратись довелось пішки, бо дорогу зорали під час осінніх польових робіт.

Трохи банальної асфальтованої траси і ми знову заїхали в Сокиричі. Але повертатись додому ще ніхто не хотів, тому попрямували у віддалений кінець села.

Там ми зробили зупинку на перекус і чай-каву поблизу безіменного і зовсім не гламурного магазину з привітною продавщицею.

В дорозі все значно смачніше! Дехто вклав п’ять круасанів за раз…

Після підзаправки без зупинок проїхали село Бодячів.

Ясельна покатенька-2. Бодячів.
Церква у Бодячеві

А біля села Заброди дорога пролягає повз міське сміттєзвалище. Теж специфічний колорит, але затримуватись там не стали…

Заброди. Полігон з захоронення побутових відходів.

Загалом у цей день ми провідали чотири села Ківерцівської ОТГ (Дідовичі, Сокиричі, Бодячів, Заброди) і, як бонус, сусіднє село Озеро. Накатали більше 30 км. Це може й трохи забагато як для ясельних покатеньок, але ніби не нарікали… Дехто, між іншим, встановив свій особистий денний рекорд! Коли випададимуть сприятливі дні навіть взимку, ми будемо вирушати у розвідки нових стежок, цікавих об’єктів, провідаємо більш віддалені села нашої ОТГ. Пригоди не приходять самі, треба йти їм назустріч!

Альбом з фото на Фейсбуці: bit.ly/2KzGZmi

Посилання на карту маршруту:

By | 2020-02-09T16:20:23+00:00 17 Листопада, 2019|Велозаїзд, Велосипед, ПВД, Ясельні покатеньки|0 Comments

Leave A Comment