Прибирання і чаювання

Home/Прибирання і чаювання

Прибирання і чаювання

Амурівці (Станція Добра), Біла Ворона і місцеві ентузіасти

Мали нагоду в цю суботу долучитись до гарної місцевої ініціативи, а саме прибирання Молодіжного озера у Ківерцях.

Діти озброєні палками на сміття

Самі думали цієї весни позбирати однодумців і прибрати у нашому лісі. А Амурівці (тепер Станція Добра) запланували і зробили, не зважаючи на холодний вітер і малу кількість учасників.

Анна Романенко
Олена Хвиць

Показали приклад дітям, а то вони дуже обурювалися, що люди викидають сміття де попало…

Настя Bila Vorona
Ніка Bila Vorona

Сміття було дуже багато, тому сміттєві мішки наповнювались дуже швидко. Особлива “подяка” рибакам, які залишають на березі пляшки повні каміння, а потім з настанням сезону привозять нові грузила.

Олег Вілігурський
Анна Тімановська
Аня “Амурівці”

Ніхто ніким не командував, кожен виконував свою роботу: усі знали чим швидше справимося, тим оперативніше попадемо на пікнік.

Олена Максименко
Діти в роботі

Дітей було може й більше за дорослих учасників. Вони залазили в такі рови і канави, що не кожен дорослий захотів би там побувати і тим паче щось колупати руками.

Черга за порожніми мішками
Настя, Настя, Яна і Єва

В процесі приєднувалися нові люди. Були й такі, що здалеку спостерігали за дійством, але не приєднувалися. Напевно їм було соромно брати до рук це сміття. А нам нормально.

Ще на нашому Молодіжному озері вже не перший рік зимуюють лебеді. Ми потішили їх чистими берегами, а дехто з учасників навіть мав смаколики для пернатих.

Олена Шевчук
Ольга Поліщук
Ваня Степчук
На полюванні
Яна Максименко
Олег і Ніка Вілігурські
Дві Оленки

Вчасно прибув сміттєвоз, який люб’язно нам надала міська рада. В той самий час долучився наш мер, сказавши по секрету, що дуже хотів долучитись до прибирання, але прихворів. Мішки в машину закидали гуртом, десятками.

Таня Вілігурська
Одна з куп сміття. Таких куп вистачало по всьому периметру озера.
Завантаження сміттєвоза

Поприбирали, зробили загальне фото на фоні чистого озера і пішли в обіцяний Leo Парк. Там згуртувалися і почалася польова кухня! Запахи, мабуть, було чути аж до ДОКу. Поки дітлахи наминали канапки і печиво, дорослі чистили картоплю, нарізали бекон, готували рибку. Тим часом закипав казанок з чаєм.

Чай закипає
Печиво від “Амурівців”
(тепер Станція Добра)

Потім діти носилися по території, грали в ігри, а найбільшою розвагою стала для них звичайна тачка, якою в парку возили дрова. Черга стояла, хто кого і скільки покатає.

Супер-тачка!
Без коментарів
By | 2019-06-11T09:11:34+00:00 2 Березня, 2019|Uncategorized|0 Comments

Leave A Comment