Які трусики одягнути початкуючій велосипедистці?

Home/Які трусики одягнути початкуючій велосипедистці?

Які трусики одягнути початкуючій велосипедистці?

Тож що потрібно знати починаючим велосипедисткам? З власного досвіду є набуті деякі нюанси їзди на велосипеді саме для жінок. Якщо ви профі, то ця інформація вам не потрібна. Але якщо ви наважились вперше здійснити подорож 15-20 км. на велосипеді, то ця стаття саме для вас.

Отже, якщо у вас чутлива шкіра, ні в якому разі не брийте місця у зоні бікіні. А то будуть дуже не приємні відчуття оскільки в пікантних місцях тіла, що контактували з сидінням, відчувався дикий дискомфорт.
Ноги – інша справа, менший опір повітря:). Трусики мають бути з натуральних тканин, не стрінґи, а краще типу спортивних-шортиків + мати запасні.

Звісно, добре мати велотруси з «памперсом», але якщо їх немає, це не привід відмовляти собі у веломандрівці. Останній являє собою м’яку підкладку, яка допомагає зменшити тертя і поліпшити потовідведення. Одягати нижню білизну під «памперс» вважається поганим тоном.


Також зручно їхати в лосинах, дехто катає в джинсах, але мені не подобається, шви муляють і натирають. Шорти також підходять, якщо тепло. Не забувайте про бюстгальтер, без нього ви звісно сексі, але на нерівній дорозі, навіть з невеликим розміром грудей, їхати неприємно. Є спеціальні спортивні бюстгальтери, а можна одягнути й звичайний, зручний для вас. Приємного веловідпочинку!

By | 2017-04-28T11:15:44+00:00 8 Березня, 2017|Велосипед|0 Comments

Leave A Comment