Голоби-Світле-Переспа

Home/Голоби-Світле-Переспа
Голоби-Світле-Переспа 2017-05-09T19:19:16+00:00

Project Description

На 7-8 травня, коли переважна кількість людей матиме вихідні, Біла Ворона пропонує долучитись до дводенного велопоходу з ночівлею у мальовничому лісі на кордоні Ковельського і Маневицького районів – у гідрологічному заказнику “Світлий”. Там, у тісних лісових обіймах, причаїлось невелике тихе озеро з дуже чистою і холодною водою, адже озеро живиться від джерела, а тому частина озера не замерзає навіть взимку.

Приблизний маршрут.

Перший день:
Голоби-Жмудче-Велицьк-Підліси-Підріжжя-Ситовичі-Світле-Гідрологічний заказник “Світлий”

Другий день:
Гідрологічний заказник “Світлий”-Світле-Ситовичі-Підріжжя-Кашівка-Угли-Арсеновичі-Корсині-Літогоща-Іванівка-Берегове-Мильськ-Забара-Переспа

Значну частину дороги другого дня плануємо котитись вздовж звивистих берегів річки Стохід.

До Голоб плануємо заїхати електричкою Здолбунів-Ківерці-Ковель. У Переспі теж пакуємось на електричку Ковель-Ківерці-Луцьк.

Фотозвіт одного з учасників “Білої Ворони” у ті краї, але за іншим маршрутом тут.
Орієнтовна карта маршруту (клікабельна):

Приблизна повна протяжність – 90 км.

Технічна сторона справи.

З нами буде їхати наша донька Ніка, якій 3,5 роки. Так що темп буде невисокий. Будемо раді взяти з собою 1-2 сім’ї з дітьми. Дорослих велосипедистів без дітей може бути до 5. Великій групі буде просто складно штурмувати електричку.

Необхідне спорядження: велосипед з відповідними предметами життєзабезпечення, спальник, каремат чи інший килимок, місце в наметі, всякі туристичні дрібнички типу кружка-ложка-миска-ніж, які, мабуть, можна докладно не розписувати, вода (~ 1 літр), харчі на перекус у перший день і гроші на електрички і харчі, які ми докупимо в селах по дорозі.

Зі свого боку ми можемо запропонувати в оренду один вільний 4-місний намет, 3 спальника для дорослих і 1 дитячий, 2 каремата, 2 велошолома середнього розміру, 1 велобаул (рюкзак на багажник велосипеда), казанок, триногу (вистачить однієї на всю групу).

Про бажання приєднатись до нашої експедиції глибинкою Волині зголошуйтесь на сторінці Білої Ворони на Фейсбуці, або за телефоном +38 050 184 72 95 (Олег). Якщо щось незрозуміло чи маєте сумніви і побоювання – пишіть, телефонуйте. Все не так страшно, як здається, і значно цікавіше, ніж здається.

Прохання повідомити про бажання взяти участь не пізніше 12:00 6 травня.

P. S.  Гарантуємо гарний настрій за будь-якої погоди.

Олег Вілігурський