Про нас

Home/Про нас
Про нас 2018-04-14T10:17:57+00:00

Біла Ворона – недержавний, некомерційний, неформальний туристичний клуб. Ми подорожуємо Україною всякими способами, але найбільше любимо велотуризм. Ми катаємось самі, з друзями, з нашими дітьми і з дітьми наших друзів. Ми переконані: діти – не перешкода для велопоходу! З ними навіть веселіше.)

Отже, стисло про нас:

Профіль Білої Ворони: організація одноденних і кількаденних велопоходів по Волині

Цільова аудиторія: сім’ї, в тому числі – з дітьми, а також всі інші, хто любить мандрувати.

Супутня діяльність: етнографічні та історичні розвідки, розвиток туристичної і велосипедної інфраструктури, репортажі і статті про наші поїздки, про цікаві географічні об’єкти.

Людські ресурси клубу

В першу чергу, це Олег і Таня – звичайне подружжя. Ми працюємо, виховуємо дітей, але при цьому знаходимо час і можливості для подорожей.

Вдумливий, неговіркий, але в той же час надійний, людина слова, вміє жартувати і навіть над собою. Обожнює зелений чай і музику. Любить Україну, подорожі, а ще багато читає і часом навіть пописує вірші. У цього чоловіка великий стаж роботи з людьми і дітьми, до останніх ставиться з великою турботою. Ходити, їздити з Олегом в походи – одне задоволення. Завжди буде багаття, їжа, вода і дружнє плече. (Таня)

Генерує ідеї по оберемку на день, любить щось майструвати і мандрувати. Облаштовує комфорт і забезпечує естетику як удома, так і на стоянках у поході. У подорожах цілком здатна тягнути нав’ючений речами велосипед. Фотографує і знімає відео, потім все це добро редагує, ріже, клеїть, супроводжує текстами і оприлюднює. Ще любить лижі і безуспішно намагається підсадити на них мене. (Олег)

Наші діти

Артур, 18 років.
Захоплюється математикою (неодноразовий призер шкільних олімпіад), велосипедом та комп’ютером, читає і програмує. Також любить грати у відеоігри.

Аліса, 18 років.
Майбутній медпрацівник, дружня й привітна, з почуттям гумору. Любить музику, заводить нові знайомства з музикантами. А ще – читає, катає на велосипеді.

Настя, 10 років.
Мріє стати фотографом, також любить знімати відео для свого каналу на Youtube. У вільний від школи час любить гуляти, малювати і їсти всякі смаколики.

Ніка, 4 роки.
Обожнює подорожувати у велокріслі, ходити в гості до інших діток, ласувати солодощами. Ходить у садочок, малює, співає, дивиться мультики.

Дещо з нашого сімейного фотоархіву.