Велодень-2017 у Луцьку

Home/Велодень-2017 у Луцьку

Велодень-2017 у Луцьку

Традиційний велодень у 2017 році відзначався 20 травня. Біла Ворона, безумовно, не могла лишитись осторонь. Напередодні причепурили залізних коней: помили, зробили макіяж, педикюр, підкачку, підкрутку і підтяжку в потрібних місцях, коротше, різні процедури омолодження і оздоровлення. А вранці велосім’я у складі мама, тато і дві дівчинки (одна з них ще на великі відстані самостійно не педалює) вирушила з Ківерець до Луцька.

 

Цього року збір і старт Велодня був від ТРЦ ПортСіті. Звісно, це пов’язано з тим, що одним з головних спонсорів якраз і був ПортСіті, але це не дуже обходить звичайних шанувальників велосипедів. Здається, перенесення місця старту виявилось вдалим: більше місця, менше сторонніх людей і святкових заходів типу Дня Європи.

Після добре організованої реєстрації і вступної частини був оголошений старт і ми всі вирушили за традиційним маршрутом 15-ки. Темп був трохи нижчим, ніж у попередні роки, і це теж добре. Бо з огляду на суттєвий натовп (біля тисячі велосипедистів), їхати швидко недоречно.

Після фінішу, колективної фотосесії і невеликої паузи відбувся розіграш призів від спонсорів, всякі змагання і розважальні заходи. Все досить гарно продумано і організовано. Відчуття затягнутості не виникало. Організатори молодці. Учасники, безумовно, теж.

Десь у інтернеті писалось про дві тисячі велосипедистів, але це, здається, перебільшення: серед номерів лотереї 4-значних не помічалось. Але майже тисяча була, а це більше, ніж принаймні попередні два роки.

Трохи пізніше біля дитячої залізниці відбувались ще й велоперегони, але про них писати не будемо, бо не були присутні: все ж дітки трохи втомились і хотіли їсти. Так що ми просто виїхали за місто і в мальовничих руїнах під Прилуцьком гарненько пообідали. Наша найменша велосипедистка по дорозі туди встигла ще й трохи поспати.)

Олег

P. S. Більше фото тут.

Наше відео:

By | 2017-05-21T19:48:18+00:00 21 Травня, 2017|Велодень, Велосипед|0 Comments

Leave A Comment