Передвеликодні байдики (15.04.2017)

Home/Передвеликодні байдики (15.04.2017)

Передвеликодні байдики (15.04.2017)

Трек писаний вручну. Роздивитись в подробицях його можна тут.

На щастя, передвеликодня істерія загалом оминає нашу сім’ю, але все ж деяка суботня метушня мала місце, тому ідею завезти гостинець для тещі я радісно підтримав. Дорога на Рожище і Топільне за десятки разів вже добряче приїлась, то розповідати про неї навіть не хочеться. Можу відзначити тільки майже повну відсутність машин на ній і незважаючи на вихідний – цілковита безлюдність у куточку відпочинку біля поворату на Клепачів.

Теща не знала про мій приїзд, так що обійшлося без “стограма”.) Зате там мене зустрів ще й козлик Базьо віком в один день.)

Дорогу назад я вирішив урізноманітнити. З Ольганівки поїхав трохи лівіше. Там дорога веде у віддалену частину села і далі у поле. Колись, мабуть, і там були якісь хутори, бо ще й за кілометрів два від крайньої хати цвіли фруктові дерева і лежала купа битої цегли.

Далі ліс, де гарна дорога закінчилась. Після повороту на рівненьку просіку почалась вкрай розбита лісовозами частина, зо два кілометри. Пробував об’їжджати лісом, але там було не легше. Періодично доводилось злазити і йти пішки, а часом і тягнути велосипед на собі.

Зате наприкінці просіки були величезна, рясно вкрита анемонами ділянка.

Я більш ніде такого великого білого килима не бачив. Ще трохи далі був і клапоть гарних синеньких квіточок, схожих на дзвіночки, але я вже полінувався їх фоткати. Виїхав у цивілізацію в Забродах. Як вернувся додому, то довелось спочатку трохи помити двоколісного друга, а потім вже сідати за вечірній чай.

By | 2017-05-09T21:29:28+00:00 15 Квітня, 2017|Велосипед, Волинь|0 Comments

Leave A Comment