Весняна сотня від луцьких ВелоВершників

Home/Весняна сотня від луцьких ВелоВершників

Весняна сотня від луцьких ВелоВершників

На всесвітній день сміху у Луцьку розпочався другий велопробіг за підтримки ВелоВершників та магазину Велозона. Велосипедисти зустрілись біля «Ровер кафе» о 8.00, там відбулась реєстрація та вручення попередньо розіграних призів:

  1. Таня Олегова – насправді Таня Вілігурська (сертифікат на знижку 10% у магазині Велозона на 2017 рік)
  2. Міро Короляк (набір шестигранників SPELLI)
  3. Stasik Lysyk (велофляга SPELLI)
  4. Ксения Емельянова (горня “ВелоВершники”)
  5. Михаил Веретильный (велонасос SPELLI)

 

Після вручення стартували біля 9.00. Маршрут: Луцьк – Шклинь – Хрінники – Луцьк.

Їхали досить швидко, як на таку дистанцію, 19-25 км/год. Було чотири офіційні зупинки (Гірка Полонка, Городище, Шклинь, Жабче), а також люди зупинялись групами, а то й по одному, щоб перекусити, оглянути велоконя та з інших потреб. Нас їхало троє: я і Олег Вілігурський, який віз трирічну доньку у велокріслі. До речі, це єдина дитина, яку взяли у таку подорож (не рахуючи дітлахів від 10 років, які вже досить круті, щоб зважитись на таку поїздку самотужки). Так от, у Рівненській області такі добрячі горби, на які тягти велокрісло з дитям ой як не легко, але ми не пасли задніх.

Коли добрались до Хрінників, виявилось, що доїхали не всі, прикро, що це, здається, лишилось не поміченим організаторами. А в основному було усе гарно. Коли ми під’їхали, то вже горіло багаття, де можна було підсмажити сардельки чи сало. Біля багаття я  познайомилася з хлопчиною вегетаріанцем, який смажив грибочки та сир (поважаю таку силу волі). Місцевий пес хотів стягнути моє сало)).

Краєвиди у Хрінниках гарні, там у цю пору мало туристів. Персонал місцевих кафешок був трохи розчарований: стільки людей приперло, і не дали виручки. Компанія була гарна, поставали групами, обідали, говорили, відпочивали.

Не дочекавшись решти, ми вирушили у зворотню дорогу трохи раніше інших, щоб встигнути на електричку. Їхалось чудово, приємні спуски радували педалі :). Проїхали 29 км. без зупинки, бо наша маленька спала. Коли зупинились на 10 хв., щоб щось погризти, Ніка обурилась, бо хотіла продовжувати їхати. У Луцьку закупились свіжою випічкою від Нашого Краю і чекали на потяг Здолбунів-Ковель. На велокомп’ютері в кінці подорожі була відстань 109 км.

Олег забув вчасно увімкнути запис треку, тому перших 15 км – від Луцька до Гіркої Полонки – не записалось.

Таня Вілігурська

P. S. Фото можна знайти тут, близько 100 штук.

Сторінка ВелоВершників і події Весняна сотня 2017.

 

By | 2017-04-08T09:41:56+00:00 4 Квітня, 2017|Велозаїзд, Велосипед|0 Comments

Leave A Comment